Šeimos užsiėmimas grupėse su kineziterapeuteŠEIMOS užsiėmimas grupėse su kineziterapeute.REGISTRACIJAI RINKITĖS GRUPĖS KŪDIKIŲ/VAIKŲ UŽSIĖMIMAI. (1val.)

Šilto baseino užsiemimuose kūdikiams/vaikms, gerėja motorika, judesių koordinacija, aktyvėja vartymasis palengvėja atsisėdimas, ropojimas, vaikščiojimas, normalizuojasi raumenų tonusas, tvirtėja rankų, liemens, kojų, pėdų raumenys, formuojasi bei palaikoma taisyklinga laikysena. Taip pat, aktyvinasi galvos smegenų vystymasis, nes vanduo ir įvairūs prisilietimai stimuliuoja odos receptorius. Mažyliai grūdinasi, stiprėja jų imunitetas, tai yra kaip profilaktinė priemonė nuo peršalimo ligų.

Kūdikiai/vaikai mokosi būti kolektyve , adaptuotis kitoje aplinkoje, skatinamos teigiamos emocijos bei patenkinamas vaiko artumo poreikis. Didesnė dalis vaikų, saugiau jaučiasi vandenyje su sau artimu žmogumi ir į kontaktą su trenere leidžiasi trumpam arba kai mama/tėtis yra šalia. Vaikučiui augant, atsiranda kitų vaikų poreikis, noras juos stebėti, atkartoti jų elgesį, iš jų mokytis ir bendrauti. Plaukimo grupėje metu atsiranda tam idealios sąlygos. 𝐓𝐮𝐫𝐞̇𝐤𝐢𝐭𝐞 𝐛𝐚𝐬𝐞𝐢𝐧𝐮𝐢 𝐬𝐤𝐢𝐫𝐭𝐚̨ 𝐠𝐮𝐦𝐢𝐧𝐞̨ 𝐚𝐯𝐚𝐥𝐲𝐧𝐞̨, 𝐫𝐚𝐧𝐤𝐬̌𝐥𝐮𝐨𝐬̌𝐜̌𝐢𝐮𝐬, 𝐦𝐚𝐮𝐝𝐲𝐦𝐨𝐬𝐢 𝐤𝐨𝐬𝐭𝐢𝐮𝐦𝐞̇𝐥𝐢𝐮𝐬, 𝐯𝐚𝐢𝐤𝐮𝐜̌𝐢𝐚𝐦 𝐩𝐥𝐚𝐮𝐤𝐢𝐦𝐨 𝐬𝐚𝐮𝐬𝐤𝐞𝐥𝐧𝐞𝐬, 𝐩𝐚𝐠𝐚𝐥 𝐩𝐨𝐫𝐞𝐢𝐤𝐢̨ 𝐡𝐢𝐠𝐢𝐞𝐧𝐨𝐬 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐦𝐨𝐧𝐞𝐬.