Apie mus

Ir mūsų paslaugas

Mūsų baseino aplinka pritaikyta kūdikiams, būsimiems ir esamiems tėveliams. Jūsų patogumui yra mažylių vystymo stalai, minkštos lovelės vaikų perrengimui, žaislai, baseino inventorius pritaikytas mažylių mankštai ir plukdymui baseine.

 

Yra galimybė maitinti natūraliai, skamba raminanti muzika, tėveliai vaišinami arbata. Tik pas mus profesionalios kineziterapeutės  pagalba plukdomi naujagimiai, kūdikiai, vaikai,  nėščiosios baseine, kurio vandens lygis siekia suaugusiojo krūtinę, todėl nereikia būti sulenkta nugara, kaip braidymo baseinėlyje. Itin komfortiška baseino vandens temperatūra kuri siekia + 34 C, oro nuo + 29 iki 32C šilumos.

 

Modernus, su naujausia persipylimo sistema ir povandeninėmis masažo srovėmis įrengtas baseinas yra pirmas toks baseinas Kauno mieste pritaikytas mažyliams. Baseino ir vandens švarai taikomi itin aukšti higienos  reikalavimai – vanduo valomas visą parą, įrengta automatinė medžiagų dozavimo ir švitinimo ultravioletiniais spinduliais įranga. Visada yra prižiūrintis personalas – profesionalūs kineziterapeutai, todėl mama ir jos mažylis čia išties gali jaustis saugiai.

 

Maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų apsilankant!

Kudikiu_baseinas_kaune2
Kudikiu_baseinas_kaune